Genel Havacılık / Platinum Hizmetler

Platinum Business Havacılık Hizmetleri;

Ramp Hizmetleri

Yakıt ve İkram,
Uçak temizliği,
Slot ve Permi hizmetleri,
Uçuş Planı Yönetimi
Gözetim ve denetim hizmetleri
gibi bir dizi tam kapsamlı FBO ve Uçuş Destek hizmetlerini kapsamaktadır.

Business Havacılık Hizmetleri, müşteri odaklı yaklaşımıyla düşüncelerinizin ötesinde en iyi kalite hizmeti temsil etmektedir. Konukların hayal edebileceği her tür ayrıcalık deneyimli Çelebi Platinum profesyonelleri tarafından gerçeğe dönüştürülmektedir.

FBO (SABİT MERKEZLİ OPERATÖR) HİZMETLERİ

Celebi Platinum Business Havacılık hizmetleri
Ramp Hizmetleri,
VIP Konuk Hizmetleri,
Yakıt ve İkram'ın yanısıra Uçak Temizleme
gibi bir dizi tam kapsamlı FBO ve Uçuş Destek hizmetini kapsamaktadır.

Bu hizmetler Türkiye'deki tüm istasyonların yanısıra Viyana-Avusturya, Budapeşte-Macaristan ve Mumbai-Hindistan istasyonlarında verilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen gözden geçirin ve/veya aşağıdaki hizmetlerimizi isteyin;

“Platinum Business” Havacılık Hizmetleri, Ramp Hizmetleri, Yakıt ve İkram, Uçak temizliği, Slot ve Permi hizmetleri, Uçuş Planı Yönetimi, Gözetim ve Denetim hizmetleri gibi bir dizi tam kapsamlı FBO ve Uçuş Destek hizmetini kapsamaktadır. Business Havacılık Hizmetleri, müşteri odaklı yaklaşımıyla düşüncelerinizin ötesinde en iyi kalite hizmeti temsil etmektedir. Konukların hayal edebileceği her tür ayrıcalık deneyimli Çelebi Platinum profesyonelleri tarafından gerçeğe dönüştürülmektedir.

Havalimanı Konuk Hizmetleri

Tüm yolcularımız “Özel Konuklar” olarak karşılanır. Platinum Hizmetlerin her Konuğu rahat, hoşnut ve ayrıcalıklı hissettirmek önceliği vardır. Bu ilkeler doğrultusunda sadece Özel Jet Sahiplerine değil, ana hat havayollarını kullanan VIP Konuklara da hizmet veriyoruz.

Konuklarımıza ‘Platinum Hizmetler'in ayrıcalığını yaşatmak için kapsamlı bir Platinum Hizmetler serisi sunuyoruz.

İster Ekonomi sınıfını ister Business sınıfını tercih edin, istediğiniz sürece aynı nitelikli hizmetleri sunuyoruz. Ücretler ve hizmetler için lütfen aşağıda tercih ettiğiniz havalimanını seçin.

 

http://www.celebiplatinum.com/