Ekipmanlar

Ekipmanlar

EKİPMANLAR

Yer hizmetlerinde hız ve güvenlik, kaliteli hizmetin vazgeçilmez unsurlarıdır. Günde 24 saat, haftada 7 gün kesintisiz ve her türlü hava ve trafik koşulunda eksiksiz devam etmesi gereken yer hizmetleri, bakımlı ve modern ekipmanlar kullanmayı gerektirir. Hizmete hazır ekipmanlara, eğitimli personele, seçkin makine parkına, makine parkını işletecek, tamir-bakımını yapabilecek yardımcı tesis ve atölyelere sahip olmak, bir hizmet kuruluşu için en önemli artı değerdir.

Çelebi Hava Servisi 1958 yılında 1 merdiven 5 işçi ile başlattığı hizmetlerini, bugün yaklaşık 3.500 ekipmanla sürdürmektedir. Şirket'in makine ve ekipman parkı, tüm gelişmiş ülkelerin modern havaalanlarında başarıyla kullanılan, en kaliteli marka ve modellerden oluşmaktadır. Ekipman seçiminde fonksiyonellik, emniyet, dayanıklılık ve çevrecilik gibi kriterler gözetilerek dünyada kendini kanıtlamış, prestijli markalardan alım yapılmaktadır.

Ayrıca çalışma ortamları, ofisler ve tamir bakım atölyeleri de seçkin marka ve modellerle donatılmıştır. Makine ve ekipman bakım standartları, eğitimli ve tecrübeli mühendis ve teknisyenler tarafından sağlanmaktadır. Tamir-bakım atölyelerinde her türlü ekipmanın komple revizyonu, tamir ve bakımları yapılabilmektedir.